Hole, běh a lázně. Nordic running zavítá do Jeseníků

01_vyrezDalší bílé místo na mapě nordic runningu brzy zmizí. V polovině října se s „mým holoběhem“ a se mnou osobně můžete setkat v Jeseníkách, resp. v krásné lokalitě kolem lázní Lipová. Takže vzkaz všem z východní části Čech a z Moravy, kteří nestihli naši červnovou akci v Beskydech: tentokrát už si ojedinělou příležitost nenechte ujít – těším se na setkání s vámi! (další informace v článku)

Víkend plný zdravého pohybu v Jeseníkách:

  • datum a místo: 13. – 15. října 2017, Horní Lipová
  • pořádají: Alena Knapová, Kristina Schejbalová a Milan Kůtek
  • obsahová náplň: Nordic Running, Nordic Walking, Aqua Walking
  • cena: 2 690,-/os. (polopenze)
  • ubytování – penzion: Dům U ospalého heligónu
  • moderní 2 až 4 lůžkové pokoje, wi-fi, welness

foto penzion_

Zúčastnit se instruktáže Nordic running je možné jak v rámci celovíkendového pobytu, tak i samostatně – tzn. přijít v sobotu 14.10. pouze na lekci běhu s holemi (Nordic running vás samozřejmě naučím já, nordic walking mé kolegyně – instruktorky Alena a Kristina). V rámci programu navštívíme také Kostelík v horách, Lesní bar, Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, Schrothovy lázně… takže dojde i na Aqua walking.

Kompletní infoletáky a postup registrace: celovíkendový pobyt, lekce Nordic running

A zajímavost na závěr: spolumajitelem penzionu, kde budeme ubytováni, je herec Zdeněk Korčiánviz foto s Bolkem Polívkou:

korčián_

:roll:

 

1 komentář u “Hole, běh a lázně. Nordic running zavítá do Jeseníků

  1. Pojeďte přátelé zažít krásnou atmosféru Jeseníků, naučíte se chodit, běhat…. program je koncipován tak, aby si víkend užili úplní začátečníci tak i třeba sportovci, kteří běhají nebo dělají jakýkoliv jiný sport.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*