Příští instruktáž: 7.LISTOPADU. Registrace již probíhají

01_300_200Pro letošek poslední instruktážní lekce Nordic Running + Runwalk pro individuální zájemce se uskuteční v sobotu 7.11. dopoledne v Praze na Ladronce. Nepropásněte jedinečnou příležitost naučit se správnou techniku běhu s running holemi ještě před zimním obdobím, protože potom – v nepříznivých běžeckých podmínkách – oceníte při tréninku všechny jeho hlavní přínosy!

Covidových komplikací“ se nemusíte vůbec obávat. Tato outdoorová aktivita je zcela bezpečná – hole samy o sobě zaručují rozestupy, skupinka účastníků má podle nařízení max. 6 osob, nezpívá se při tom  :-) atd.

Během instruktáže v trvání cca 2 hodiny si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, včetně tipů pro trénink a kondiční přípravu. Odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince.

Více informací, včetně postupu pro přihlašování, najdete zde. Možná vám k vašemu rozhodování napomohou zkušenosti a poznatky účastníků předchozích lekcí – přečíst si je můžete např. na tomto odkazu

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*