Kdo chce, naučí se!

01_300_200Možnosti výuky Nordic Running existují i v současné době, byť značně omezené epidemickými opatřeními (a klimatickými podmínkami).  Aktuálně může probíhat pouze individuální výuková lekce – v Chebu, nebo i jinde (vždy po osobní domluvě). Pokud vážně uvažujete o zařazení běhu s holemi do své kondiční přípravy, což je fakt skvělá a přínosná věc, pojďte do toho!

Covidových komplikací“ se totiž nemusíte vůbec obávat. Tato outdoorová aktivita je zcela bezpečná, nezpívá se při ní a hole samy o sobě zaručují rozestupy mezi námi.

Během instruktáže v trvání cca 1,5 hodiny si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, včetně tipů pro trénink a kondiční přípravu. Odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince.

Více informací, včetně postupu pro přihlašování, najdete zde. Možná vám k vašemu rozhodování napomohou zkušenosti a poznatky účastníků předchozích lekcí – přečíst si je můžete např. na tomto odkazu

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*