První instruktáž po koroně: sobota 1.5.

01_300_200Možnosti výuky Nordic Running se po uvolnění epidemických opatření opět vrací do normálu. Nejbližší výuková lekce se uskuteční v sobotu 1.května dopoledne v Praze v parku Ladronka. Pokud uvažujete o zařazení běhu s running holemi do své kondiční přípravy, což je fakt skvělá a přínosná věc, neváhejte dlouho – volná místa rychle ubývají!

Covidových komplikací“ se nemusíte vůbec obávat. Tato outdoorová aktivita je zcela bezpečná, nezpívá se při ní a hole samy o sobě zaručují rozestupy mezi námi.

Během instruktáže v trvání cca 2 hodiny si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, včetně tipů pro trénink a kondiční přípravu. Odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince.

Více informací, včetně postupu pro přihlašování, najdete zde. Možná vám k vašemu rozhodování napomohou zkušenosti a poznatky účastníků předchozích lekcí – přečíst si je můžete např. na tomto odkazu

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*