Podpořte nordic running v anketě Sport roku

sport rokuSport roku je průzkum oblíbených sportů a sportovních návyků obyvatel České republiky. Chcete-li pomoci rozšířit povědomí o nordic runningu, tedy běhu a cvičení s holemi, máte k tomu skvělou příležitost. Předem děkujeme za Váš hlas v anketě Sport roku 2014 a na oplátku přejeme hodně štěstí v soutěži, která anketu doprovází!

Anketu Sport roku opakovaně pořádá společnost SportCentral a kromě zjištění oblíbenosti jednotlivých sportovních aktivit chce také podporovat aktivní životní styl obyvatel a propagovat sport jako takový. To je velmi sympatické, a proto se rádi zařazujeme mezi partnery ankety.

sportcentral

O čem je soutěžní anketa Sport roku 2014

V České republice rekreačně sportují miliony lidí. Anketa Sport roku 2014 si klade za cíl zjistit a zveřejnit nejoblíbenější a nejzajímavější sporty, kterým se tito lidé věnují. Snaží se odpovědět na tyto otázky v následujících kategoriích:

  • Nejoblíbenější a nejčastěji provozované sporty
  • Nové trendy
  • Divácké sporty
  • Útraty na sportovištích a na sportovní vybavení
  • Další sportovní aktivity

Anketa Sport roku 2014 probíhá s doprovodnou soutěží o ceny. Respondenti, kteří při zodpovězení anketních otázek označí, že chtějí být zařazeni do soutěže, mohou vyhrát hodnotné ceny. Vyhrává každý 100. soutěžící, výhry jsou určené podle pořadí. Více o soutěži.

Anketa probíhá do konce listopadu. Ještě jednou díky za Váš hlas pro nordic running!

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*