Valdštejnova 10 se blíží. Vyhrajte poukaz na instruktáž nordic running!

Valdštejnova 10Cheb čeká se na konci srpna významná běžecká událost. Už potřetí se sem sjedou běžci z celé České republiky na jediný čipově měřený běžecký závod na Chebsku – Valdštejnovu desítku. Mezi letošní novinky patří mj. závod na 5 km nebo „nordic running tombola“, tedy možnost vyhrát v losování lekci běhu s holemi zdarma. Tak na co ještě čekat? Běžíme se registrovat!

Valdštejnovu 10 pořádá Rozběhnito.cz. Protože i tentokrát vévoda Albrecht z Valdštejna svůj chebský pobyt přežije, bude mít příležitost po Valdštejnských slavnostech odstartovat v neděli 27. srpna pětikilometrový závod. Ten se letos běží poprvé a spolu s dětskými běhy (1 km) a hlavním závodem na 10 km dává opravdu všem příležitost vybrat si podle své chuti i výkonnosti.

Trať běžce zavede z náměstí Krále Jiřího z Poděbrad uličkami chebského centra a kolem historických hradeb do areálu Krajinky v Poohří, kde si vychutnají průběh po zlaté běžecké dráze, míjet budou Chebský hrad a křivolakými uličkami se vrátí opět na náměstí. Desetikilometrová trasa bude tvořena dvěma okruhy.

_vyherni poukaz_Valdštejnova10

Na Valdštejnově 10 může vyhrát každý. A to nejenom v přeneseném významu „běžec jako vítěz nad svou leností a pohodlností“, ale doopravdy. Po domluvě s pořadateli nabízím do portfolia cen dva poukazy na svoji instruktážní lekci nordic running zdarma. Jeden pro ženu a jeden pro muže, nikoliv však pro vítěze závodu, ale pro vylosované osoby ze všech účastnic (= závodnic na 5 i 10 km) a účastníků (= závodníků na 5 i 10 km). Už teď vám přeji hodně štěstí v holo-loterii :)

Je skvělé, ža při Valdštejnově desítce nepůjde jen o bohapustou běžeckou štvanici za nejlepšími časy. Akce bude mít i charitativní rozměr, protože pořadatelé, běžci a jejich fanoušci přispějí na činnost chebského Hospicu sv. Jiří (více k tomu zde). Další zajímavosti a aktuální informace najdete na webu závodu – stačí kliknout na obrázek:

Valdštejnova 10

Kapacita závodu je omezená, online registrace už probíhají. A kteří zajímaví běžci se také chystají v Chebu startovat? Třeba vůdce Cross Running Plzeň Radek Švajcr, ambassador Salming Running Česko Pavel Maršík nebo známá běžecko – blogerská dvojice Soňa + Michal z Running2.cz. Tak na viděnou na Valdštejnově 10!

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*