Pomohou Ivě Velíškové runningové hole ke zhubnutí?

vikendO zdravotních přínosech běhání s holemi se už mohli dozvědět i diváci TV NOVA. Redaktorce Ivě Velíškové totiž v magazínu Víkend vysvětloval běžecký odborník Miloš Škorpil jak jí mohou runningové hole pomoci dosáhnout správného běžeckého stylu a zhubnout, což je její hlavní motivací.

Na vysvětlenou: Součástí publicistického magazínu televize Nova Víkend je pravidelná rubrika Půjč mi svá kila. Reportéři Martin Vencl a Iva Velíšková v ní bojují s chybějícími, resp. nadbytečnými kilogramy. Iva, která váží dvojnásobek toho co Martin, se snaží zhubnout a Martin naopak nabrat svalovou hmotu.

veliskova

Do pořadu jsou zváni přední čeští výživoví poradci, sportovci i trenéři. Ukazují, že pokušení vzdát to se může dostavit už při prvním tréninku, vysvětlují, jaké neřesti si můžeme v jídelníčku nechat i při snaze zhubnout, atd. Magazín Víkend nabízí i další reportáže pro lidi, kteří se zajímají o zdraví, medicínu a zdravý životní styl.

Motivace Ivy Velíškové je opravdu velmi silná. Chce se zbavit přebytečných kilogramů a začít běhat proto, aby mohla následně dělat trasérku nevidomému běžci při závodě RunTour. Přejme jí proto, ať se jí tento cíl podaří splnit, a ať jí přináší radost běhání s holemi i bez nich!

Úvodní příspěvek k běžeckému snažení Ivy Velíškové byl v úterý 24.3., redaktorčiny pokroky jsme pak viděli v dílu 7.4. Pokud vám unikl, je možno jej shlédnout na tomto odkazu: http://novaplus.nova.cz/porad/vikend/video/4921-vikend-7-4-2015/ – od 19.minuty pořadu

Iva 1

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*