NORDIC RUNNING: kniha, z níž nadšení pro běh s holemi přímo sálá

napsali-o-nas „Na knize je sympatické nadšení, které z ní přímo sálá. Zanícená touha sdělit světu, že běhat s holemi můžou opravdu všichni“, říká v recenzi knihy Nordic running redaktorka běžeckého webu svetbehu.cz Petra Královcová. A co zaujalo Libora Kalouse z behani.sport.cz, jak ve své recenzi knihu celkově hodnotí on?

Kniha Nordic running je podle autorky recenze na SvětBěhu „přehledný a čtivý manuál, jak zvládnout běh s holemi“. Pokud vás běh s holemi zajímá nebo vás již pohltil, dozvíte se v knize opravdu vše do nejmenších detailů. „Přitom se však nejedná o suchou příručku, ale zajímavý příběh, který dal vzniknout zdravějšímu a efektivnějšímu způsobu běhání“, uvádí v hodnocení první knihy na světě o celoročním běhání s holemi Petra Královcová.

obalkaKoho by podle ní mohla kniha zajímat?

  • sportovní nadšence, kteří rádi objevují další možnosti pohybu
  • běžce, kteří chtějí při tréninku zapojit také horní polovinu těla
  • ty, kteří by rádi vyběhli, ale mají obavy nebo zdravotní omezení
  • osoby, které prodělaly úraz nebo je trápí bolesti pohybového aparátu
  • ty, kteří chtějí rychleji a účinněji zhubnout
  • sportovce, kteří si chtějí víc zamakat
  • běžce, kteří chtějí vylepšit svůj běžecký styl
  • obezřetné jedince, kteří při běhu vždycky toužili po zbrani proti obejdům a nebezpečným zvířatům
  • ty, kteří zkouší rádi nové věci

Celou recenzi knihy Nordic running si můžete přečíst na tomto odkazu nebo kliknutím na obrázek níže

svetbehu_

Další recenzi přinesly běžecké stránky nejsledovanějšího sportovního portálu sport.cz. „Kniha Milana Kůtka Nordic running je knihou, která se vymyká a zároveň se řadí do řady sportovních publikací, které chtějí ukázat směr a možnosti. Je jiná, protože je první“, uvádí se třeba v jejím závěru. Všechny postřehy redaktora behani.sport.cz Libora Kalouse najdete zde

Pokud byste měli zájem o knihu NORDIC RUNNING se slevou, případně i mým věnováním (třeba jako dárek pro někoho z vašich blízkých), napište mi prosím na mail kutek.milan@seznam.cz. Rád vám knížku pošlu :)

:roll:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*