Vezmi hole a běž!

MILAN KŮTEK NORDIC RUNNINGZdá se to jako sport snů – běh s holemi neboli nordic running. Odlehčíte kolenům a šlachám, spálíte víc energie, zapojíte i horní část těla, naučíte se správně zvládnout běžecký styl, hole vám budou oporou v terénu… Těmito slovy uvádí velký rozhovor pro Lidové noviny jeho autorka Barbora Postránecká. Co vše ji v souvislosti s nordic runningem zajímalo?

Spoustu otázek na knihu Nordic running a jednotlivé přínosy běhání s holemi jsem „schytal“ v létě po jedné z tradičních instruktáží nordic running + runwalk na pražské Ladronce, jíž se Barbora Postránecká osobně zúčastnila.

Celostránkový rozhovor vyšel ve víkendové příloze LN Relax. Pokud jste jej v sobotu 20.srpna propásli, máte protekční možnost přečíst si jej v klidu i s odstupem času. Stačí kliknout na obrázek níže :)

Rozhovor Relax LN

foto: Michal Sváček, MAFRA

:roll:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice ROZHOVORY a jeho autorem je Milan Kůtek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Vezmi hole a běž!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*