Darujte Nordic Running

DÁREK NR_300Vánoce se blíží, a s nimi každoroční zoufalé vymýšlení originálních dárků pro naše blízké, příbuzné a přátele. Dovolím si vám pro letošek situaci usnadnit. Jako velmi přínosný, a přitom ještě ne všeobecně „profláklý“ dárek doporučuji nadělit pod stromeček běhání s holemi – buď instruktáž Nordic Running, nebo stejnojmennou knihu. Ideálně obojí :) Více v článku

Dárkový poukaz na instruktáž

Moje výukové lekce Nordic Running už úspěšně absolvovaly stovky lidí. Probíhají zpravidla o víkendech v pražském parku Ladronka, výuková skupinka má vždy pouze tolik zájemců, aby se všem dostalo individuálního přístupu (min.4, max.8). Během instruktáže si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, včetně tipů pro trénink a kondiční přípravu. Odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince. V případě zájmu vám po domluvě (viz kontakt) pošlu dárkový poukaz na instruktáž ve vybraném termínu pro r. 2023.

_darkovy poukaz_ fb

Runningové hole

Pokud se na moji instruktáž do Prahy opravdu nemůžete dostat, ale máte přitom vážný zájem o runningové hole, mohu vám je po prokonzultování potřebných aspektů také poslat. Praktické vyzkoušení je však vždy lepší.

Kniha Nordic Running

Moje kniha je první publikací na světě o celoročním běhání s holemi. Kromě podrobného vysvětlení hlavních přínosů a správné techniky nordic runningu obsahuje také rozbor nejčastějších chyb, zásady bezpečnosti, příklady různých cvičení s holemi aj.). V knize se můžete dozvědět, proč běhání s holemi uchvátilo mnoho českých reprezentantů v různých sportech, ale také mediálních celebrit, lékařů a dalších odborníků. Za všechny: MUDr.Jan Pirk, Barbora Špotáková nebo Dalibor Gondík. Více o knize se dozvíte zde, v případě zájmu vám ji mohu poslat i s věnovaním pro obdarovanou osobu :)

S úsměvem se běhá líp

Na závěr přidávám tip pro všechny, kdo mají rádi běhání a srandu. Přesně pro ně je tu i moje druhá knížka Běžecký rok aneb S úsměvem se běhá líp. Jde o výběr z nejúspěšněnjších humorných článků, které jsem psal tři roky pravidelně každý týden pro Běžeckou školu Miloše Škorpila. Podrobněji o této unikátní knížce například zde, v případě zájmu vám ji také mohu poslat i s věnovaním pro obdarovanou osobu. Tak šťastné a běžecké Vánoce!

:roll:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*