INSTRUKTÁŽE

Základní dvě možnosti praktických instruktáží nordic running: 1) výukové lekce a 2) víkendové kempy + kondiční soustředění (podrobnosti - viz níže). O všech platí, že si účastníci mohou ode mě po skončení lekce koupit výhodněji nové hole FIZAN NR, knihu NORDIC RUNNING i předchozí humornou knížku Běžecký rok). Pro přihlašování využijte email kutek.milan@seznam.cz (v případě přihlášek „na poslední chvíli“ pouze mobil 721 627 830), v odpovědi vám pošlu údaje pro platbu zálohy

TERMÍNY instruktáží:

  • CHEB – Skalka / Výukové lekce nordic running + runwalk, vhodné pro zájemce všech výkonnostních úrovní. Šance pro Západočechy, kteří se nedostanou na mé instruktáže do Prahy. Cena 300,- /os. Termín: po individuální domluvě (lze i ve všední den)
  • sobota 28.října, od 10:00 – Konopiště / Mimořádná možnost! Výuková lekce nordic running + runwalk, vhodná pro zájemce všech výkonnostních úrovní. Instruktáž může být i individuální, takže šance pro ty kdo nechtějí být součástí skupinky cizích lidí. TIP: lze ideálně skloubit se závodem Mattoni FreeRun, který se běží na Konopišti v neděli 29.10.
  • sobota 4.listopadu od 10:00, PRAHA – park Ladronka / Tradiční výuková lekce nordic running + runwalk, vhodná pro zájemce všech výkonnostních úrovní. Zdravotní i tréninkové aspekty, správná technika a bezpečnost. Počet volných míst: 3 z 8

10_

1) Výukové lekce

Lekce probíhají zpravidla o víkendech na pražské Ladronce (Západočeši po domluvě i ve všední den v Chebu). Výuková skupinka má vždy pouze tolik zájemců, aby se všem dostalo individuálního přístupu (min.4, max.8).

Těm, kdo ještě nemají vlastní runningové hole, půjčuji testovací páry v potřebné velikosti. Během instruktáže v trvání cca 2 hodiny si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince. Fyzická náročnost lekce je mírná.

Časově i finančně je tato varianta kompromisem mezi pouhým „samostudiem“ běhu s holemi a specializovaným běžeckým kempem. Cena 500,- Kč/os. zahrnuje i zapůjčení testovacích running holí. Tři a více osob, přihlášených najednou, znamená samozřejmě slevu :) Ohlasy účastníků předchozích lekcí najdete zde

:roll:

2) Víkendové kempy, kondiční soustředění

Variabilní možnost určená těm, kdo mají rádi, když se věci dělají pořádně a je na ně dost času. VARIABILITA: nordic running se může stát součástí programu vašeho běžeckého kempu či kondičního soustředění (příklad: kemp reprezentanta Ondry Fejfara na Šumavě), nebo pro vaši skupinu či oddíl uspořádáme specializovaný kemp nordic running a runwalk v Krkonoších či Jizerských horách (příklad: podzimní kemp NR a NRW v Krkonoších – Benecku). Obě uvedené varianty jsou samozřejmě po individuální domluvě termínu a podmínek.

:roll: