INSTRUKTÁŽE

Základní dvě možnosti praktických instruktáží nor.running: 1) intenzivní výukové lekce a 2) víkendové kempy + kondiční soustředění (podrobnosti - viz níže)

TERMÍNY nejbližších instruktáží: (o všech platí, že si účastníci mohou ode mě po skončení lekce koupit výhodněji nové hole FIZAN NR, knihu NORDIC RUNNING i předchozí humornou knížku Běžecký rok)

  • červenec + srpen: během prázdnin jsou instruktáže možné pouze pro skupiny 5 a více osob (kluby, oddíly apod.). Lze domluvit vyhovující termín a formu výuky – samostatný ukázkový trénink nebo jako součást kondičního soustředění (viz např. Letní běžecký camp Běžecké školy Miloše Škorpila)
  • sobota 2.září od 10:00, PRAHA – park Ladronka / Tradiční výuková lekce nordic running + runwalk, vhodná pro zájemce všech výkonnostních úrovní. Zdravotní i tréninkové aspekty, správná technika a bezpečnost. Počet volných míst: 7 z 8
  • neděle 1.října, PRAHA – park Ladronka / = čas začátku bude upřesněn, pravděpodobně 14:00 /Tradiční výuková lekce nordic running + runwalk, vhodná pro zájemce všech výkonnostních úrovní. Zdravotní i tréninkové aspekty, správná technika a bezpečnost.

1) Výukové lekce

Lekce probíhají zpravidla o víkendech na pražské Ladronce (Západočeši po domluvě i ve všední den v Chebu). Výuková skupinka má vždy pouze tolik zájemců, aby se všem dostalo individuálního přístupu (min.4, max.8).

Těm, kdo ještě nemají vlastní runningové hole, půjčuji testovací páry v potřebné velikosti. Během instruktáže v trvání cca 2 hodiny si vyzkoušíme vše potřebné, tedy různé varianty běhu, běhochůze (runwalk) a cvičení s holemi, odstraníme případné chyby v technice a upřesníme správnou délku holí pro daného jedince. Fyzická náročnost lekce je mírná.

10_

Časově i finančně je tato varianta kompromisem mezi pouhým „samostudiem“ běhu s holemi a specializovaným běžeckým kempem. Cena 500,- Kč/os. zahrnuje i zapůjčení testovacích running holí. Tři a více osob, přihlášených najednou, znamená samozřejmě slevu :)

Pro přihlašování využijte prosím email kutek.milan@seznam.cz (v případě přihlášek „na poslední chvíli“ pouze mobil 721 627 830), v odpovědi vám pošlu údaje pro platbu zálohy. Ohlasy účastníků předchozích lekcí najdete zde

:roll:

2) Víkendové kempy, kondiční soustředění

Variabilní možnost určená těm, kdo mají rádi, když se věci dělají pořádně a je na ně dost času. VARIABILITA: nordic running se může stát součástí programu vašeho běžeckého kempu či kondičního soustředění (příklad: kemp reprezentanta Ondry Fejfara na Šumavě), nebo pro vaši skupinu či oddíl uspořádáme specializovaný kemp nordic running a runwalk v Krkonoších či Jizerských horách (příklad: podzimní kemp NR a NRW v Krkonoších – Benecku). Obě uvedené varianty jsou samozřejmě po individuální domluvě termínu a podmínek.

:roll: