PRAHA TV: Nová metoda běhu přináší lepší výkony

TV 2Reportáž na TV PRAHA: Running Mall uspořádal pro své vytrvalé běžce, kteří dosáhli v rámci Pražského maratónu titulu King, trénink se speciálními běžeckými holemi. Fajn běžecký podvečer s možností vyzkoušet si něco nového pro zpestření tréninku – to byl běh s holemi neboli nordic running, specifická běžecká metoda pod vedením Milana Kůtka.

A v čem že je specifická? „Specifická je v tom, že zachovává při zapojení runningových holí běžecký styl, správné postavení trupu a zapojení paží a loktů, což u jiných hůlek, kdybychom je použili, není možné,“ řekl Milan Kůtek, trenér nordic runningu.

Při tomto tréninku se odlehčí kloubům a šlachám nohou, zvýší se náročnost běhu a přitom se dodrží správný běžecký styl. Reportáž na TV PRAHA – od 15:40 min:

PIM Kings

Svou metodu ukázal Milan Kůtek Kingům Pražského maratonu. Pokud se i vy chcete naučit správně běhat, pomohou vám v Running Mallu.

Jen doplním výše uvedenou reportáž TV PRAHA (24.4. od 18:00, začátek v čase 15:40 min.) a infočlánek webu prahatv.eu: Pokud se i vy chcete naučit správně běhat s runningovými holemi, přihlašte se na některou z mých instruktáží nordic running + runwalk. Ta nejbližší bude 20.května v Praze na Ladronce

:roll:

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*