To potěší… Běh s holemi doporučuje i Petr Koukal

detail zmensenyMám velkou radost z toho, že metodu běhání s runningovými holemi postupně objevují jak rekreační běžci a hobíci, tak i sportovci jiných odvětví. Obzvláště, když jde o české reprezentanty – jako v případě našeho nejlepšího badmintonisty a jednoho z TOP hráčů světa Petra Koukala.

detail_Pro připomenutí: Petr Koukal je sedminásobným Mistrem České republiky v badmintonu (2007-2014), vítězem či medailistou řady světových turnajů a dvojnásobným účastníkem Olympijských her (v Pekingu 2008 a v Londýně 2012, kde byl i vlajkonošem české výpravy).

Před několika dny potvrdil Petr vynikající formu a vybojoval stříbro na skvěle obsazeném mezinárodním turnaji v Los Angeles, když ve finále po velmi vyrovnaném boji podlehl Jen Hao Hsu z Taiwanu. Více nejen o sportovních úspěších Petra Koukala, ale i o jeho společensky prospěšných projektech STK PRO CHLAPY a TěloCvik najdete na jeho oficiálních webových stránkách www.petrkoukal.com

Zájem o vyzkoušení metody běhu s runningovými holemi projevil Petr již letos v létě. Kromě toho, že s jejich zapojením je běh výrazně fyzicky náročnější (a tedy tréninkově přínosný), mu hole pomohly vyřešit dlouhodobější problémy s kolenem. Na nordic runningu hodnotil i to, že mu hole pomohou srovnat paže a lokty do správné polohy, tj. podél těla v předozadním směru (ne do stran).

Velmi si tedy vážím toho, že si své osobní poznatky a zkušenosti nenechává Petr Koukal pro sebe a na své facebookové stránce doporučuje běh s runningovými holemi i dalším sportovcům:

FB_600

Petře, díky a ať se nadále daří! 

Odkaz na FB Petra Koukala: https://www.facebook.com/petrkoukalbadminton

:-)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*