FIZAN NORDIC RUNNING. Hole světoznámé značky jsou tu pro vás

FIZAN_2 uprRozvoj metody Nordic running dostal další významný impuls – runningové hole pro nás začala vyrábět italská firma FIZAN. Běhání s holemi je tak nyní ještě větším požitkem – FIZAN totiž patří mezi TOP 5 výrobců sportovních holí na světě. Nové NR hole mají rychloupínání („vycvak“), speciální design a velmi příznivou cenu. Tak na co ještě čekat? Vybíháme!

Společnost FIZAN založil v r. 1947 Fincati Domenico. „Fizani“ byli první, kdo začal pro výrobu lyžařských holí používat hliník. Tento postup se v podstatě používá dodnes, samozřejmě s využitím mnoha zlepšení a moderních technologií. Revoluční inovace, důraz na kvalitu a ochranu životního prostředí ve spojení s dlouhou tradicí dělají z FIZANu jednu z nejznámějších značek lyžařských a turistických holí na světě. A nyní i holí běžeckých :)

návrh_upr

Hole FIZAN NORDIC RUNNING – popis:                                            

  • NORDIC RUNNING_verticalMateriál: AL 7075 s přísadou karbonu 40%
  • Průměr trubky – 16 mm
  • Hmotnost 1 ks: 185g (130 cm)
  • Rozměr: jednodílné, délka 130 – 155 cm (po 5 cm)
  • Rukojeť: lisovaná plastová se směsí korku
  • Poutko: odepínatelné, FR2 Strap system (licence Salomon)
  • Hrot: N30 s karbidovou špičkou, ochranný gumový kryt hrotu špice

(pozn.: všechny díly holí jsou vyměnitelné)

VIDEO - FIZAN NORDIC RUNNING – jaro:

video youtube maly

 

 

 

 

Cena, správná délka a možnosti zakoupení

Cena nových runningových holí FIZAN je velmi příznivá, jeden pár pořídíte při vhodné konstelaci za 1099,- Kč (= včetně gumových „botek“). Pro určení potřebné délky holí sice existuje základní vzorec (0,8 x tělesná výška), ale jedinou reálnou možností pro potvrzení její správnosti – či případnou upřesňující změnu – je praktická instruktáž.

Na všech výukových akcích se to potvrzuje: správnou techniku se pod mým vedením naučíte s testovacími holemi, které vám určím (příp.vyměním), a po skončení dané lekce se již můžete rozhodnout o pořízení nových holí správné (= ověřené) délky. Je to jednoduché a pohodlné: hole FIZAN je totiž možné si u mě zakoupit vždy ihned po instruktáži.

alpitrekPro případ, že se na žádnou z mých výukových akcí opravdu nedostanete, je možné si runningové hole – ale bez praktického ověření jejich správné délky – objednat. Hole FIZAN NORDIC RUNNING prodává jejich distributor pro ČR, jímž je firma Alpitrek, délku holí však se mnou prosím ještě před objednávkou telefonicky nebo mailem konzultujte (faktorů pro její upřesnění je totiž celá řada). Nezapomeňme, že správná délka runningových holí je opravdu tím nejdůležitějším předpokladem zvládnutí správné techniky nordic runningu a všech jeho přínosů.

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*