Úspěšná premiéra Nordic runningu v Hradci Králové

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZájem o běh s runningovými holemi stoupá. Jsme rádi, že prezentaci této velmi efektivní a přitom zdraví prospěšné metody zařazuje do programu svých akcí stále více pořadatelů. Možnost zúčastnit se přednášky a následné praktické výuky měli poprvé i Východočeši, a to v rámci Dne zdraví v Hradci Králové.

Velmi zajímavou akci s názvem „Den Zdraví aneb jsme v pohybu, pohodě a dobře najedení“ pořádalo Nordic Walking Live Hradec Králové. Přednášky probíhaly na Centru zdraví NW Live, tréninky „nordic aktivit“ pak v blízkých přírodních prostorech. Více o akci zde

A jaké že to hradecké běhání a cvičení s runningovými holemi bylo? Tak to už vám vylíčí jedna z jeho účastnic, spoluorganizátorka celé akce a lektorka nordic walkingu Dana Benešová:

Bylo to super! Krásné prostředí, hospůdka na dosah a slunné počasí vytáhlo k procházkám spousty lidí, kteří se na nás rádi podívali… a to nás vybičovalo k maximálním výkonům.

Lekce nordic runningu se pomalu stupňovala z houpavé chůze (to jsme si ještě pískali) přes poskoky a výpady (tady už se některým pletly nohy) až k běhu do kopce. Při něm už všichni bez rozdílu zdatně funěli, někteří si dokonce vesele kličkovali mezi stromy (a dělali, že je to vůbec nevyčerpává :) ).

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vše probíhalo ve veselé atmosféře, při vydatném funění a za citlivého vedení Milana. Tímto Milane díky. Mnozí své hole už z ruky nepustí!

Danka

:lol:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*