Co přináší web behsholemi.cz

zmenseneBehsholemi.cz je, při veškeré úctě, jediný web na světě, takto systematicky zaměřený na běhání s holemi – NORDIC RUNNING - a různé možnosti jeho využití. Takže toho přináší hodně už teď, ale jak pevně věříme, ještě mnohem více toho postupně přinášet bude.

Co kde najdete?

Na úvodní stránce našeho webu se budou objevovat aktuální články, které potom kdykoliv zpětně najdete v příslušných tématických rubrikách.

Obsahovým jádrem tohoto webu je stránka NORDIC RUNNING, resp. jednotlivé její podstránky, zaměřené na základní aspekty běhání s holemi:

Veškeré informace o runningových holích – včetně určení jejich délky, možnostech výběru a objednání – najdete na stránce Runningové hole.

Zbývající stránky webu behsholemi.cz nabízejí krátké představení jejich autorů a kontakty na ně, přehled dosavadních publikací o běhu s holemi v médiích, informace o vítězství v evropské soutěži a odkazy na subjekty, s nimiž spolupracujeme.

Co připravujeme?

Toho je opravdu hodně, ale všechno nemůžeme prozradit dopředu. V nejbližších dnech a týdnech můžete každopádně očekávat:

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*