SPORT EXPO: Nordic running součástí doprovodného programu

EXPO 1Do programu maratonského Sport Expo byl letos zařazen i NORDIC RUNNING, měl jsem tedy tu čest hovořit na podiu o tréninkových a zdravotních přínosech této metody pro běžce a samozřejmě i o své nové knize. Tu jsem pak mohl nabízet zájemcům a pod dohledem Emila Zátopka předat i nadšenému běžci s holemi Daliboru Gondíkovi :)

Maratonské EXPO je již tradičně nedílnou součástí největší běžecké akce v České republice – Volkswagen Maratonu Praha. Ať už maraton běháte, či nikoliv: pokud jste dosud na Sport Expo nebyli, příští rok to rozhodně udělejte. Následující článek o letošním Expu nechť vám poslouží jako lákadlo!

Oblíbený veletrh zasvěcený sportu a tělesné kultuře od 5.-7.5.2016 rozhýbe Výstaviště v Praze-Holešovicích. Nezůstaňte stranou ani Vy, a přijďte si nejen výhodně nakoupit, rozšířit své obzory v dané oblasti, ale letos poprvé i aktivně zacvičit na Sport Expo 2016!

Pořadatelé se opět postarají o bohatou nabídku sportovních produktů a služeb za příznivé ceny. K dispozici bude sportovní obuv, oblečení, teamový oděv, výživa pro sportovce, id náramky, tejpování, workout sestavy atd. Těšit se můžete na světoznámé značky, účast přislíbila více jak stovka vystavovatelů a firem z celého světa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Problematika NORDIC RUNNINGu přijde na řadu v sobotu od 17:00. Během prezentace budu vysvětlovat hlavní přínosy běhu s holemi pro běžce z hlediska tréninku, prevence zranění, rekonvalescence i správné běžecké techniky. Rád zodpovím všechny vaše dotazy a po prezentaci budu vedle podia k dispozici zájemcům. Máte také možnost získat knihu Nordic running se slevou, případně i s mým věnováním. Těším se s vámi v sobotu v Expu na viděnou!

Kompletní doprovodný program najdete zde. Ze sobotního odpoledne si dovolím upozornit ještě na skvělou myšlenku STK pro chlapy vynikajícího badmintonisty a podporovatele nordic runningu Petra Koukala (od 16:30) a představení diagnostiky běhu Mgr. Dagmar Mosteckou (BeBalanced, od 18:05) – obojí si nenechte ujít.

:roll:

 

 

 

1 komentář u “SPORT EXPO: Nordic running součástí doprovodného programu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*