„Náš“ running už i v časopisu pro ženy

marianne logoBěh s runningovými holemi proniká i do médií, která nejsou zaměřena pouze na běhání. V zářijovém čísle časopisu Marianne najdete článek redaktorky Kláry Mandausové „Běžím s holemi“ .

Poté, co mi na koleni před časem videla čivava, mi hole připadají jako skvělý vynález…, všímá si autorka jednoho ze zajímavých „vedlejších“ přínosů runningových holí. Ano, mohu potvrdit: kromě zlepšení fyzičky či odlehčení bolavým kloubům nohou hole pomáhají také zvýšit bezpečnost běžkyň a běžců.

Jaké dojmy udělala na nic netušící běžkyně moje výuka nordic runningu? Co je při běhu s holemi překvapilo a proč si je chtějí pořídit? Tak o tom a mnohém dalším se v článku dozvíte od účastnic běžeckého kempu Miloše Škorpila, který probíhal v létě ve Františkových Lázních.

marianne obalka

A co dalšího vás v zářijové Marianne čeká? Třeba rozhovory s Kateřinou Winterovou, herečkou a členkou činohry Národního divadla (zajímá se o bioživot a propaguje zdravý životní styl) a s Martinem Hilským, profesorem anglické literatury na FFUK a překladatelem z angličtiny (zejména se specializuje na Shakespeara).

Zajímají vás ženy, které něco dokázaly? Ženy lékařky, starostky, vědkyně, manažerky? V novém čísle časopisu se dozvíte, co je podle nich nutné k tomu, aby byly úspěšné, a jak to udělat, abychom nevyhořeli.

I když nejsem žena, dovoluji si tvrdit, že Marianne je – na rozdíl od těch senzacechtivých a „celebritových“ – časopis zajímavý a užitečný, protože nezapomíná na téma zdraví a pohybu. Jeho on-line verzi najdete zde

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*