Kdo chce běhat zdravě, hole si vždy najde

pdc6_vyrezRozlišuji časopisy typické (stejné, komerční, nezajímavé) a netypické (odlišné, a proto zajímavé). Pravý domácí časopis řadím rozhodně do druhé skupiny a jsem velmi potěšen, že tento originální měsíčník projevil zájem o Nordic running. Článek s výše uvedeným titulkem vyšel v červnovém čísle, vy si jej však můžete přečíst i zpětně – navíc s dodatkem, proč podle mě patří nordic running mezi nejzdravější sporty.

Nordic running považuji za své „dítě“. Jde sice jen o pohybovou metodu, ne typického živého tvora, ale na druhou stranu jsem tu metodu pojmenoval, vypiplal a ona teď mění životy dalším živým tvorům. Podle všech dosavadních ohlasů k lepšímu, a to mi dává energii do další (s)tvořitelské práce :)

Tolik můj úvod k článku o běhání s runningovými holemi pro Pravý domácí časopis – dále si jej už musíte přečíst v červnovém čísle. Ano, musíte. Časopis totiž rozhodně za to stojí. A pokud jste jej až dosud neznali, určitě budete mile překvapeni!

PDČ_

Pokud vám PDČ 6/2017 přecijenom unikl, nezoufejte celý článek o Nordic running si můžete zpětně přečíst kliknutím na obrázek výše :)

A ještě tématický dodatek – Nordic running a zdraví:

Na seznamu nejzdravějších sportů, který na základě vyjádření expertů zveřejnil Časopis Forbes, jsou běhání i běžkování. Protože běžkovat lze jen v zimě, ale „běžkovat bez běžek“ (tj. běhat s running holemi) celoročně + se stejnými přínosy, dovoluji si seznam Forbesu doplnit o svůj NORDIC RUNNING. Kdo je pro?

:roll:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*