Nordic Running v běžecké přípravě. Přednáška v prestižním Trailpointu měla úspěch

Trailpoint_logoJak zapojit běh s holemi do vašeho tréninkového plánu a proč ho používají ve své kondiční přípravě i špičkoví atleti? Jaké jsou hlavní výhody této tréninkové metody a proč je tak efektivní? Jak si vybrat správnou délku holí? – Na tyto a další otázky jsem odpovídal v rámci své přednášky ve středu 14.3. v běžeckém obchodě Trailpoint.

Trailpoint je pětinásobným držitelem ocenění Běžecká prodejna roku (2012 – 2016) v anketě časopisu Běhej.com. Běžcům nabízí nejenom nejkvalitnější sortiment a personální zázemí, ale také odborné semináře a přednášky na zajímavá témata. O to víc mě potěšilo pozvání od šéfa Trailpointu a skvělého (ultra)běžce Michaela Dobiáše!

Trailpoint_prednaska

Pokud jste na přednášku mohli dorazit, ale nedorazili, můžete litovat. Ohlasy účastníků byly velmi pozitivní, a to jak přímo na místě, tak např. i v komentářích na facebooku (Michal přednášku vysílal v přímém přenosu).

Někteří účastníci si runningové hole Fizan zakoupili hned po přednášce, další se přihlásili na nejbližší praktickou instruktáž. Na ní se nejenom naučí správnou techniku nordic running, ale také s jistotou dozví, jaká délka holí je pro ně optimální. Přidáte se k nim i vy? Více o možnostech výuky nordic running a termínech čtěte zde

:roll:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*