Celoroční běhání s holemi. Nejen o správném stylu v DIAstylu

diastyl_obrNordic running se úspěšně šíří i díky zájmu médií. Patří mezi ně také lifestylové časopisy, které svým čtenářům představují zajímavé pohybové tipy a novinky. Jedním z nich je DIAstyl, časopis zaměřený na problematiku diabetu a diet. V jeho druhém letošním čísle najdete v rubrice Sport článek o Nordic runningu, obsahující mj. i odborný komentář diabetologa a zhodnocení vhodnosti běhání s holemi pro diabetiky.

Časopis DIAstyl je zdrojem informací pro všechny diabetiky, jejich rodinné příslušníky, lékařskou veřejnost a pro všechny, kdo se o diabetes zajímají. Představuje zajímavé a známé osoby s diabetem, přináší informace o zdravotní péči a specializovaných diabetologických centrech, zpravodajství z akcí pro diabetiky i novinky ze světa. Nechybí ani recepty, inspirace pro cvičení a zdravý způsob života, reportáže z cest aj.

Letošní druhé číslo DIAstylu 2/2018 (březen-duben) se zaměřuje na počítání sacharidů. V pravidelné sportovní rubrice tentokrát najdete text o mé tréninkové metodě i knize NORDIC RUNNING – Celoroční běhání s holemi. Co se v něm můžete například dočíst? Jaké má Nordic running výhody oproti běhu, co pro něj potřebujeme nebo proč ho doporučují známé osobnosti. Vhodnost běhání s holemi pro diabetiky pak hodnotí ve svém komentáři diabetoložka MUDr. Mgr. Sylvie Špitálníková, Ph.D.

diastyl_titulka_vyrez

Z obsahu časopisu DIAstyl 2/2018 namátkou dále vybírám:

  • Rozhovor s českou miss Nikol Švantneroou nejen o jejím jídelníčku
  • 10 tipů jak se zbavit závislosti na sladkém
  • Slavní s diabetem: Hokejista NHL Max Domi
  • Přírodní drogy: zneužívaný efedrin
  • Cvičíme pilates

(kompletní obsah najdete zde)

:roll:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*