Pyšelský kopeček. Zazávoďte si v nordic runningu

pyšelsky kopeček_Pyšelský kopeček je závod v krosu, canicrossu a nordic runnnigu. Pro soutěživé běžce s holemi je tu tedy po Mistrovství ČR další příležitost k závodění! Akce se koná 17.dubna a její součástí je i neoficiální mistrovství veterinárních lékařů a veterinárních sester.

Pořadatelem závodů Pyšelský kopeček jsou Veterinární nemocnice AA-Vet, Praha a běžecká prodejna Run4Ever Říčany.

Základní informace o závodě

Datum a místo konání: 17.4.2016, Pyšely, okr. Benešov, start – fotbalové hřiště (GPS souřadnice 49.8790128N, 14.6795347E)

Závod a trať: Trať je tvořena z 90% lesními cestami, 300m asfalt, okruh o délce 10,5 km. Závod je určen pro širokou běžeckou veřejnost v kategoriích běh na 10,5 a 21 km, canicross na trati 10,5  a 21 km a nordic running na trati 10,5 km.

Zároveň se běží jako Neoficiální mistrovství veterinárních lékařů a veterinárních asistentů v krosu a Canicrossu. V rámci jednotlivých kategorií pro dospělé budou vyhlašována i první tři místa v kategorii veterinární lékař, resp. veterinární asistent.

pyšelsky kopeček

Web závodu: http://run-4ever.cz/Pyselskykopecek/

Propozice: http://run-4ever.cz/Pyselskykopecek/propozice/

Registrace: http://run-4ever.cz/Pyselskykopecek/#section-9

:roll:

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody v NR - 1.MS a jeho autorem je Milan Kůtek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*